• Promocja "NA DOBRY POCZĄTEK!"

Oferta skierowana do nowo powstających podmiotów, by zmniejszyć ich koszty w fazie początkowej proponujemy w okresie 4 miesiące rabat 40% od ustalonej stawki stałej obsługi w zależności od zakresu i rozmiaru planowanej działalności!

  • Promocja "NA POWITANIE!"

Oferta skierowana do osób, które zdecydują się zrezygnować z dotychczasowego biura i przejść do Nas, a My zagwarantujemy cenę niższą o 30% od dotychczasowego biura

  • Promocja: POLEĆ NAS ZNAJOMYM

Oferta skierowana do naszych dotychczasowych klientów, za KAŻDEGO klienta, któremu PAŃSTWO polecą nasze biuro i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę dostaną Państwo od nas 2 miesiące obsługi zupełnie za 0 zł!

W ramach umowy informujemy Klienta na bieżąco o zmianach w obowiązującym stanie prawnym, udzielamy wszelkich wyjaśnień w kwestiach podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie ograniczamy się do rejestrowania operacji gospodarczych, ale również podpowiadamy rozwiązania pozwalające w ramach obowiązujących przepisów prawa obniżać zobowiązania podatkowe. Wszystkie czynności wykonywane przez nasze biuro są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Wraz z szybko idącym postępem technicznym rozwijamy naszą firmę. Programy księgowe oraz płacowe odpowiadają wszelkim standardom prawa podatkowego. Pełna informatyzacja biura wpływa na szybki i bezpieczny przepływ informacji pomiędzy biurem a klientem, a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas.